محیا درس

کانون سلامت محیا
×

اطلاعیه دوره تخصصی مزاج شناسی کاربردی

خانه » دسته بندی اطلاعیه ها » اطلاعیه دوره تخصصی مزاج شناسی کاربردی

مدیر سایت

درباره نویسنده
زمان انتشار : 21 روز پیش دسته بندی : دسته بندی اطلاعیه ها

این اطلاعیه مربوط به  دهمین سرفصل از مجموعه کارگاه‌های تخصصی طب اسلامی ایرانی کانون سلامت محیا می‌باشد که موضوع آن مزاج شناسی کاربردی می‌باشد.

اطلاعیه کلی مربوط به دوره‌های تخصصی طب اسلامی ایرانی را می‌توانید در صفحه زیر مطالعه کنید:

مطالعه اطلاعیه دوره تخصصی طب اسلامی ایرانی کانون سلامت محیا


سرفصل مزاج شناسی کاربردی در دو شهر تهران و قم در اواخر بهمن ماه و اوایل اسفند ماه سال ۱۳۹۹ توسط کانون سلامت محیا به صورت حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌گردد. این دوره علاوه بر اینکه به صورت حضوری برگزار می‌شود جهت دسترسی سایر افرادی که امکان شرکت به صورت حضوری را ندارند به صورت «زنده» هم زمان با برگزاری دوره قم زنده پخش خواهد شد. دوره تهران پخش زنده نخواهد نداشت. لازم به ذکر است که سرفصل و محتوای دوره قم و تهران یکسان می‌باشد.

 

 

این سرفصل توسط استاد اخوان و استاد کریم خوانی تدریس می شود 

 

عناوین دوره مزاج شناسی کاربردی:

 • مبانی و مبادی روایی مزاج شناسی کاربردی
 • مبانی و مبادی فلسفی مزاج‌شناسی
 • تبیین درختواره انواع هر مزاج‌ (انواع بلغم، سودا، دم، صفرا و تاثیرات این انواع بر درمان و شخصیت)
 • مزاج و شخصیت
 • مزاج و مدیریت
 • مزاج و اقتصاد
 • مزاج و مشاوره
 • مزاج و سخنوری
 • مزاج و تبلیغ
 • مزاج و ازدواج‌
 • قواعد مزاج شناسی اشیاء

زمان برگزاری این سرفصل در شهر تهران: 29بهمن و یک اسفند در ۱۴ ساعت آموزشی هر روز از ساعت ۸ صبح الی ۱۷ عصر می‌باشد. هزینه هر دو روز: ۳۰۰،۰۰۰ تومان

زمان برگزاری این سرفصل در شهر قم + پخش زنده بخش‌هایی از کلاس:  7 و 8 اسفند  در ۱۴ ساعت آموزشی هر روز از ساعت ۸ صبح الی ۱۷ عصر می‌باشد. هزینه هر دو روز : ۳۰۰،۰۰۰ تومان

 

تخفیف: طلاب و فرهنگیان و جهادگران و پزشکان و پیرا پزشکان با ارائه مدرک معتبر شامل ۵۰ درصد تخفیف و فارغ التحصیلان هفت سطح مقدماتی و متوسطه محیا با ارائه گواهی فارغ التحصیلی پایان دوره مقدماتی و متوسطه شامل ۷۰ درصد تخفیف خواهند شد.

امکان اسکان اردوگاهی برای شرکت کنندگان فقط شهر قم وجود دارد.

 

قابل توجه شرکت کنندگان شهر قم: با توجه به اینکه در اطراف محل برگزاری مجتمع امکان تهیه غذا وجود ندارد و رزرو غذا فقط به صورت اینترنتی پیش از شروع دوره در فرم ثبت نام امکان پذیر است در صورت عدم رزرو، همراه خود غذا بیاورید.

با توجه به الزام به رعایت پروتکل‌ها و محدودیت‌هایی که مسئولین مکان برگزاری دوره اعلام نموده‌اند، به محض تکمیل ظرفیت دوره، فرم ثبت نام سایت غیر فعال شده و امکان ثبت نام به هیچ وجه مقدور نمی‌باشد.

ثبت نام در دوره‌های تخصصی فقط از طریق سایت و به صورت اینترنتی می‌باشد و در صورتی که ظرفیت کلاس تا روز برگزاری دوره تکمیل نگردد کسانی که روز دوره حضوری جهت ثبت نام مراجعه می‌نمایند نیز لازم است ابتدا از طریق سایت ثبت نام نمایند و سپس امکان شرکت در کلاس وجود دارد. به عبارت دیگر حتی در روز دوره نیز کسانی که ثبت نام نکرده‌اند لازم است به صورت اینترنتی ثبت نام نمایند. بنابراین جهت تسهیل در امور پذیرش پیش از دوره ثبت نام خود را تکمیل دهید.

اخبار و اطلاعیه‌های جزئی تر را از طریق کانال سبک زندگی طیب در ایتا و بله و گپ و روبیکا و تلگرام با آیدی @mahyateb دنبال نمایید.

تهران: ثبت نام پایان یافت

قم: ثبت نام در دوره تخصصی مزاج شناسی کاربردی قم +پخش زنده 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *