محیا درس

کانون سلامت محیا
×

اطلاعیه دوره آموزشی طب و علوم و غریبه ، طب و نجوم تهران و قم

خانه » دسته بندی اطلاعیه ها » اطلاعیه دوره آموزشی طب و علوم و غریبه ، طب و نجوم تهران و قم

مدیر سایت

درباره نویسنده
زمان انتشار : 98 روز پیش دسته بندی : دسته بندی اطلاعیه ها

این اطلاعیه مربوط به پنجمین سرفصل از مجموعه کارگاه‌های تخصصی طب اسلامی ایرانی کانون سلامت محیا می‌باشد که موضوع آن طب و علوم و غریبه ، طب و نجوم  می‌باشد.

اطلاعیه کلی مربوط به دوره‌های تخصصی طب اسلامی ایرانی را می‌توانید در صفحه زیر مطالعه کنید:

مطالعه اطلاعیه دوره تخصصی طب اسلامی ایرانی کانون سلامت محیا


سرفصل طب و علوم و غریبه ، طب و نجوم در دو شهر تهران و قم در اواخر آبان و اوایل آذر ماه سال ۱۳۹۹ توسط کانون سلامت محیا به صورت حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌گردد. این دوره علاوه بر اینکه به صورت حضوری برگزار می‌شود جهت دسترسی سایر افرادی که امکان شرکت به صورت حضوری را ندارند به صورت «زنده» هم زمان با برگزاری دوره قم زنده پخش خواهد شد. دوره تهران پخش زنده نخواهد نداشت. لازم به ذکر است که سرفصل و محتوای دوره قم و تهران یکسان می‌باشد.

توجه: فقط بخش‌هایی از کلاس که مربوط به طب و نجوم می‌باشد به صورت زنده پخش خواهد شد و سایر بخش‌های کلاس که مربوط به طب و علوم غریبه می‌باشد امکان پخش زنده وجود ندارد.

 

این سرفصل توسط اساتید مختلف تدریس می‌گردد.

 

عناوین دوره تنجیم طبی:

 • آشنایی و آموزش کار با نرم فازار مورد نیاز
 • آشنایی با طبع و عنصر سیارات و بروج
 • آشنایی با سیارات و بیماری های مرتبط با آن ها
 • آشنایی با بروج و بیماری های مرتبط با آن ها
 • آشنایی با خانه‌های چارت و اعضای بدن مرتبط با آن ها
 • بررسی خانه ۶ چارت برای تشخیص بیماری ها
 • بررسی خانه ۶ چارت برای تشخیص بیماری ها
 • نحوه بررسی دوره های نجومی برای زمان بیماری ها
 • مبحثی درباره چاکراه ها و ارتباط آن ها با سیارات و بدن
 • احکام مختلف تثلیث و تسدیس و تربیع و مقارنه و مقابله

 

زمان برگزاری این سرفصل در شهر تهران: ۱۳ و ۱۴ آذر در ۱۴ ساعت آموزشی هر روز از ساعت ۸ صبح الی ۱۷ عصر می‌باشد. هزینه هر دو روز: ۳۰۰،۰۰۰ تومان

زمان برگزاری این سرفصل در شهر قم + پخش زنده بخش‌هایی از کلاس: ۲۰ و ۲۱ آذر در ۱۴ ساعت آموزشی هر روز از ساعت ۸ صبح الی ۱۷ عصر می‌باشد. هزینه هر دو روز : ۳۰۰،۰۰۰ تومان

با توجه به اینکه بخش هایی از کلاس به صورت زنده پخش نخواهد شد هزینه شرکت به صورت حضوری و پخش زنده متفاوت است که در فرم ثبت نام شهر قم درج خواهد شد.

 

تخفیف: طلاب و فرهنگیان و جهادگران و پزشکان و پیرا پزشکان با ارائه مدرک معتبر شامل ۵۰ درصد تخفیف و فارغ التحصیلان هفت سطح مقدماتی و متوسطه محیا با ارائه گواهی فارغ التحصیلی پایان دوره مقدماتی و متوسطه شامل ۷۰ درصد تخفیف خواهند شد.

امکان اسکان اردوگاهی برای شرکت کنندگان فقط شهر قم وجود دارد.

 

قابل توجه شرکت کنندگان شهر قم: با توجه به اینکه در اطراف محل برگزاری مجتمع امکان تهیه غذا وجود ندارد و رزرو غذا فقط به صورت اینترنتی پیش از شروع دوره در فرم ثبت نام امکان پذیر است در صورت عدم رزرو، همراه خود غذا بیاورید.

با توجه به الزام به رعایت پروتکل‌ها و محدودیت‌هایی که مسئولین مکان برگزاری دوره اعلام نموده‌اند، به محض تکمیل ظرفیت دوره، فرم ثبت نام سایت غیر فعال شده و امکان ثبت نام به هیچ وجه مقدور نمی‌باشد.

ثبت نام در دوره‌های تخصصی فقط از طریق سایت و به صورت اینترنتی می‌باشد و در صورتی که ظرفیت کلاس تا روز برگزاری دوره تکمیل نگردد کسانی که روز دوره حضوری جهت ثبت نام مراجعه می‌نمایند نیز لازم است ابتدا از طریق سایت ثبت نام نمایند و سپس امکان شرکت در کلاس وجود دارد. به عبارت دیگر حتی در روز دوره نیز کسانی که ثبت نام نکرده‌اند لازم است به صورت اینترنتی ثبت نام نمایند. بنابراین جهت تسهیل در امور پذیرش پیش از دوره ثبت نام خود را تکمیل دهید.

اخبار و اطلاعیه‌های جزئی تر را از طریق کانال سبک زندگی طیب در ایتا و بله و گپ و روبیکا و تلگرام با آیدی @mahyateb دنبال نمایید.

تهران: ورود به صفحه ثبت نام دوره طب و علوم و غریبه ، طب و نجوم  شهر تهران

قم: به زودی فرم ثبت نام قم درج خواهد شد

 

برچسب ها

یک دیدگاه دربارهٔ «اطلاعیه دوره آموزشی طب و علوم و غریبه ، طب و نجوم تهران و قم»

 1. سلام خداقوت

  با توجه به محدودیتهای اعلامی و منع تردد از شهرستانها بهتر نیست این دوره ها تغییر زمان پیدا کنه تا بتوانیم به صورت کامل از آموزشها بهره ببریم ، چراکه پخشهای زنده همیشه با مشکلاتی عدیده مواجه است که امکان بهره بر صحیح را به دانش پژو نمی دهد، ضمن اینکه سرفصل علوم غریبه نیز طبق اعلام پخش زنده ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *