به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی رسا، پژوهشکده سبک زندگی اسلامی با همکاری کمیته مرکزی کرسی‌های آزاداندیشی حوزه‌های علمیه برگزار کرد، اين نشست از سلسله نشست ها و كرسي هاي آزاد انديشي سبك زندگي اسلامي حوزه های علمیه است که در موسسه فرهنگي هنري سبك زندگي آل ياسين برگزار مي شود، موضوع این نشست، چيستي و چرايي و چگونگي طب اسلامي است.

حجت الاسلام والمسلمين محمد علي اخوان کارشناس در حوزه طب و تربیت و سطح 3 و کارشناسی ارشد علوم قرآنی است. در شبکه های ملی و استانی بویژه رادیو معارف برنامه های خانواده، تربیتی و سبک زندگی داشته و همچنین مسوول موسسه و گروه تبلیغی رویش مهدوی و گروه سبک زندگی محیا می باشد.

 از فعاليت‌هاي آموزشي او تدوین بیش از 50 عنوان کتاب با کلید واژه سبک زندگی با توجه به طب و تربیت است‌. وی عضو انجمن سلامت و بهداشت حوزه و عضو اندیشه ورز اندیشکده طب حوزه است.

حجت الاسلام والمسلمين عباس علي واشيان، فارغ التحصيل از دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشت درماني و دكتراي تخصصي قرآن و علوم بهداشت و سلامت از جامعه المصطفي العالمیه و سطح چهار علوم حوزوی را دارا است.

سوابق آموزشي وی تدريس درس هاي قرآن پژوهي و طب در دانشگاه هاي علوم پزشكي است. همچنين تدريس درس طب و حقوق پزشكي در حوزه های علمیه را در کارنامه اش داراست.

 همچنين از سوابق پژوهشي او به بحث تاليف كتاب هاي زيادي از جمله طب گياهي چاپ شده توسط موسسه آوای ملکوت ، پيوند اعضای لقاح مصنوعي، رحم اجاره اي و لقاح آزمايش هايي كه موسسه كريمه اهل بيت اينها را تاليف کرده و به چاپ رسانده است.

 پايان نامه‌هاي وی در حوزه ي تخصصي پزشكي و سلامت است. پايان نامه دكتراي ايشان در دانشگاه علوم پزشكي فقه معاينه و فقه لقاح است و رساله دكتراي تخصصي شان سلامت روحي رواني از ديدگاه قرآن و نظام جامع سلامت و زمان و مسئوليت طبيب است.


download app

eita     sorosh   Telegram